HALMAR Loreto kancelárska stolička s podrúčkami sivá / čierna
138.00 €
Do obchodu
Kancelárska stolička s podrúčkami Loreto je moderným a praktickým doplnkom do každej kancelárie. Jej sivé a čierne prevedenie dodáva interiéru profesionálny... Celý popis
Popis
Kancelárska stolička s podrúčkami Loreto je moderným a praktickým doplnkom do každej kancelárie. Jej sivé a čierne prevedenie dodáva interiéru profesionálny vzhľad. Stolička je vyrobená z kvalitnej látky, ktorá je odolná voči opotrebeniu a ľahko sa udržuje - stačí ju utierať namokro.
Parametre
| VÝŠKA 2 | 123 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 61 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1684 m3 |
| HĹBKA | 65 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 11 kg |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 11.5 kg |
| VÝŠKA | 113 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Loreto |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 113 - 123 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 55 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 45 - 55 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | sieťovina |
| MATERIÁL (SLOVNE) | sieťovina / látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | mechanizmus TILT |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / čierna |
| MATERIÁL | sieťovina / látka |