HALMAR Lavida konferenčný stolík dub zlatý / čierna
171.00 €
Do obchodu
Jednoduchý a predsa tak jedinečný konferenčný stolík LAVIDA sa stane Vaším každodenným pomocníkom. Navyše bude stále pôsobiť moderne pre jeho minimalistický a... Celý popis
Popis
Jednoduchý a predsa tak jedinečný konferenčný stolík LAVIDA sa stane Vaším každodenným pomocníkom. Navyše bude stále pôsobiť moderne pre jeho minimalistický a nadčasový dizajn. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 110x60x43 cm. Na jeho výrobu boli použité kvalitné materiály ako laminovaná MDF …
Parametre
| HĹBKA | 60 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.121 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 19.5 kg |
| VÝŠKA | 43 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Lavida |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub zlatý / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná MDF / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná MDF |
| DRUH KOVU | oceľ |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub zlatý / čierna |
| MATERIÁL | laminovaná MDF / práškovaná oceľ |