HALMAR Kwadro Kwadrat konferenčný stolík dub sonoma
87.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík KWADRO KWADRAT sa stane dominantným prvkom vo Vašej obývačke. Svojím moderným dizajnom a kvalitným spracovaním si získa vašu pozornosť.... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík KWADRO KWADRAT sa stane dominantným prvkom vo Vašej obývačke. Svojím moderným dizajnom a kvalitným spracovaním si získa vašu pozornosť. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 70x70x53 cm. Stolík poskytuje dostatok odkladacieho priestoru, na odloženie časopisov, TV ovládačov a iných…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| VÝŠKA | 53 cm |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.032 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 16 kg |
| HĹBKA | 70 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Kwadro Kwadrat |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub sonoma |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |