HALMAR Kwadro konferenčný stolík dub votan
102.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík KWADRO sa stane dominantným prvkom vo vašej obývačke. Svojim moderným dizajnom a kvalitným spracovaním si získa vašu pozornosť. Rozmery... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík KWADRO sa stane dominantným prvkom vo vašej obývačke. Svojim moderným dizajnom a kvalitným spracovaním si získa vašu pozornosť. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 110x65x53 cm. Stolík poskytuje dostatok odkladacieho priestoru, na odloženie časopisov, TV ovládačov a iných drobností.…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.047 m3 |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 20.5 kg |
| VÝŠKA | 53 cm |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 65 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Kwadro |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub votan |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub votan |
| MATERIÁL | laminovaná MDF |