Halmar Kreslo Harley s taburetkou
Kreslo Harley s podnožkou je mimoriadne štýlový spôsob relaxácie. Moderné a originálne prešívanie, dizajnérsky tvar a nadčasová sivá farba sú dokonalou... Celý popis
Popis
Kreslo Harley s podnožkou je mimoriadne štýlový spôsob relaxácie. Moderné a originálne prešívanie, dizajnérsky tvar a nadčasová sivá farba sú dokonalou kombináciou. Tento vzhľad z neho robí estetický, veľmi atraktívny prvok interiérového dizajnu. Tvar a kvalitná pena zaisťujú najvyššiu kvalitu odpočinku, dávajú možnosť príjemného „maznania sa“. Praktickosť dopĺňa úžasná podnožka na nohy. Kreslo Harley vyzerá skvele vedľa domácej knižnici, v blízkosti krbu alebo pohovky, čo vám poskytne ten najlepší priestor na relaxáciu po náročnom dni.
- V x Š x H: 61 x 75 x 74 cm / 34 x 50 x 50 cm
- výška sedu: 35 cm
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Výška | 61 cm |
| Výška | 34 cm |
| Šírka | 75 cm |
| Šírka | 50 cm |
| Štýl | Moderný |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Podstava | Drevo |
| Podnožka | Áno |