Halmar Konferenčný stolík MONOL
147.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík MONOL Konferenčný stolík MONOL, vyrobený v modernom dizajne a neodolateľnom prevedení. Stolík je vyrobený v atraktívnom vzhľade bieleho... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík MONOL
Konferenčný stolík MONOL, vyrobený v modernom dizajne a neodolateľnom prevedení. Stolík je vyrobený v atraktívnom vzhľade bieleho mramoru, vďaka čomu rozhodne nemôže chýbať v žiadnej modernej domácnosti. Nábytok je dodávaný v demonte.
Materiál: MDF
Rozmery:
- ŠxVxH: 80 x 41 x 80 cm
- Hmotnosť: 22,9 kg
Farebné prevedenie: biely mramor
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Materiál | MDF |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Výška | 41 cm |
| Tvar stola | Štvorcový |
| Funkcia | Bez rozkladu |
| Šírka od-do | 80 cm - 90 cm |
| Šírka od-do | 70 cm - 80 cm |
| Funkcia | Bez poličky |
| Hĺbka | 80 cm |
| Miestnosť | Obývačka |
| Štýl | Dizajnový |