Halmar Konferenčný stolík BORENO LAW-1
129.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík BORENO LAW-1 je vyrobená v nadčasovom farebnom prevedení a dokonalom dizajne. Typickým znakom kolekcie sú výnimočné detaily na predných... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík BORENO LAW-1
je vyrobená v nadčasovom farebnom prevedení a dokonalom dizajne. Typickým znakom kolekcie sú výnimočné detaily na predných dvierkach, ktoré zároveň dodávajú celkový šmrnc. Stolík ponúka jednu praktickú zásuvku na odkladanie vecí a jednu otvorenú policu. Nábytok je dodávaný v demonte.
Materiál: MDF / lamino
Rozmery:
- ŠxVxH: 120 x 41 x 60 cm
- Hmotnosť: 25 kg
Farebné prevedenie: dub artisan
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Výška | 41 cm |
| Štýl | Retro |
| Tvar stola | Obdĺžnikový |
| Funkcia | Bez rozkladu |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 120 cm - 130 cm |
| Šírka od-do | 110 cm - 120 cm |
| Funkcia | So zásuvkou |
| Hĺbka | 60 cm |
| Miestnosť | Obývačka |