Halmar Konferenčný stolík BALA (2ks)
86.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík BALA (2ks) Sada dvoch kusov konferenčných stolíkov BALA slúži ako praktický a štýlový prvok do modernej obývačky. Dizajn stolíka je... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík BALA (2ks)
Sada dvoch kusov konferenčných stolíkov BALA slúži ako praktický a štýlový prvok do modernej obývačky. Dizajn stolíka je založený na jednoduchom bubnovom tvare. Stolík poskytuje úložný priestor po dvihnutí vrchného veka. Maximálna nosnosť stolíka je do 30 kg. Vďaka úsporným rozmerom je vhodný aj do menších priestorov.
Materiál: MDF lakovaná/ masívne drevo.
Rozmer (VxŠ):
- 35 x 30cm
- 40 x 39cm
Farebné prevedenie: biela / sivá
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.
Parametre
| Materiál | Drevo |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 40 cm |
| Výška | 35 cm |
| Šírka | 30 cm |
| Tvar stola | Okrúhly |
| Funkcia | Bez rozkladu |
| Štýl | Moderný |
| Šírka | 39 cm |