Halmar Konferenčný stolík ASHEN LAW-1
149.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík ASHEN LAW-1 , je vyrobená v nadčasovej farebnej kombinácii šedej a čiernej. Kolekcia nábytku je vyrobená tiež z kvalitného materiálu, ktorý... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík ASHEN LAW-1
, je vyrobená v nadčasovej farebnej kombinácii šedej a čiernej. Kolekcia nábytku je vyrobená tiež z kvalitného materiálu, ktorý zaručuje dlhú trvanlivosť. Stolík LAW-1 má po bočných stranách zaujímavé rýhovanie a ponúka otvorenú spodnú časť, na odkladanie vecí. Šmrnc stolíku dodávajú výnimočné kovové nožičky. Nábytok je dodávaný v demonte.
Materiál: laminovaná doska, MDF, kovové nožičky
Rozmery:
- ŠxVxH 110 x 60 x 48 cm
- Hmotnosť: 24,3 kg
Farebné prevedenie: popolavá / čierna
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Výška | 60 cm |
| Tvar stola | Obdĺžnikový |
| Funkcia | Bez rozkladu |
| Štýl | Moderný |
| Šírka od-do | 100 cm - 110 cm |
| Šírka od-do | 110 cm - 120 cm |
| Miestnosť | Obývačka |
| Hĺbka | 48 cm |
| Štýl | Dizajnový |