HALMAR Karida okrúhly konferenčný stolík prírodná / čierna
147.00 €
Do obchodu
Funkčným a elegantným riešením pri výbere konferenčného stolíka do Vašej obývačky, je okrúhly konferenčný stolík KARIDA. Vďaka jeho univerzálnemu dizajnu je... Celý popis
Popis
Funkčným a elegantným riešením pri výbere konferenčného stolíka do Vašej obývačky, je okrúhly konferenčný stolík KARIDA. Vďaka jeho univerzálnemu dizajnu je vhodné ho umiestniť do klasických aj moderných interiérov, ktoré obohatí a dodá im originalitu. Kvalitné materiály použité na jeho výrobu sú…
Parametre
| VÝŠKA | 41 cm |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 9.5 kg |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 10 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0804 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Karida |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ďalšie farby |
| FARBA (SLOVNE) | prírodná / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / prírodná dyha / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | prírodná / čierna |
| MATERIÁL | MDF / prírodná dyha / práškovaná oceľ |