HALMAR Julia detský písací stôl borovica
212.00 €
Do obchodu
Detský písací stôl JULIA sa vyrába z lakovaného masívneho dreva borovica. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 109x55x63-96 cm. Výšku stola možno nastaviť v rozmedzí... Celý popis
Popis
Detský písací stôl JULIA sa vyrába z lakovaného masívneho dreva borovica. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 109x55x63-96 cm. Výšku stola možno nastaviť v rozmedzí 63-96 cm. Dosku stola je možné sklápať pod rôznymi uhlami. Pravá strana stolíka je vybavená praktickou zásuvkou na odloženie všetkého, čo…
Parametre
| HĹBKA | 55 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.049 m3 |
| VÝŠKA 2 | 96 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 16 kg |
| VÝŠKA | 63 cm |
| ŠÍRKA | 109 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Julia |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 63 - 96 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | borovica |
| FARBA (SLOVNE) | borovica |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | lakované borovicové drevo |
| DRUH MASÍVU (SLOVNE) | borovica |
| VÝHODY PRODUKTU | nastaviteľná výška, polohovateľná stolová doska |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 1 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| SKRINKA | nie |
| STRANA ZÁSUVIEK | pravá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | borovica |
| MATERIÁL | lakované borovicové drevo |
| DRUH MASÍVU | borovica |