HALMAR Jordan relaxačné kreslo sivá
294.00 €
Do obchodu
K relaxačnému kreslu JORDAN chýba už len dobrý film či kniha a dokonalý oddych môže začať. Rozmery kresla sú (ŠxHxV): 71x85-155x79-106 cm. Výška sedenia je 49... Celý popis
Popis
K relaxačnému kreslu JORDAN chýba už len dobrý film či kniha a dokonalý oddych môže začať. Rozmery kresla sú (ŠxHxV): 71x85-155x79-106 cm. Výška sedenia je 49 cm. Je čalúnené príjemnou látkou. Farebné prevedenie kresla je v jemnej sivej, ktorá sa ľahko kombinuje k zvyšnému nábytku. Doprajte si…
Parametre
| VÝŠKA | 106 cm |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 27 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 85 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.3656 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 27.5 kg |
| ŠÍRKA | 71 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Jordan |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 50 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 53 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 50 - 53 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | áno |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| TABURETKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP KRESLA | relaxačné |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá |
| MATERIÁL | látka |