HALMAR Jenna konferenčný stolík prírodný orech
105.60 €
Do obchodu
Konferenčný stolík Jenna v prírodnej orehovej farbe je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. Tento stolík je vyrobený z kvalitného... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík Jenna v prírodnej orehovej farbe je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. Tento stolík je vyrobený z kvalitného aglomerovaného materiálu - dyhovanej DTD, ktorá je odolná a ľahko udržiavateľná. Stačí ju utierať navlhko.
Stolík Jenna má rozmery 120 cm na…
Parametre
| ŠÍRKA | 120 cm |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 29 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 30 kg |
| VÝŠKA | 56 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0926 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| HĹBKA | 60 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Jenna |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | orech |
| FARBA (SLOVNE) | prírodný orech |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | prírodný orech |
| MATERIÁL | dyhovaná DTD |