HALMAR Iso konferenčná stolička sivá
51.00 €
Do obchodu
Konferenčná stolička Iso - sivá je moderným a praktickým doplnkom do každej kancelárie alebo konferenčnej miestnosti. Jej tmavosivé prevedenie dodáva... Celý popis
Popis
Konferenčná stolička Iso - sivá je moderným a praktickým doplnkom do každej kancelárie alebo konferenčnej miestnosti. Jej tmavosivé prevedenie dodáva priestoru eleganciu a profesionálny vzhľad.
Stolička je vyrobená z kvalitného materiálu - práškovanej ocele a látky, čo zaručuje jej dlhú…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| HĹBKA | 55 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2287 m3 |
| VÝŠKA | 82 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 4.5 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Iso |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 40 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| VÝŠKA OPERADLA (CM) | 33 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | práškovaná oceľ / látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | stohovateľnosť |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | pevná konštrukcia |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá |
| MATERIÁL | práškovaná oceľ / látka |