HALMAR Ismena okrúhly konferenčný stolík čierna / zlatá
122.00 €
Do obchodu
Okrúhly konferenčný stolík ISMENA oplýva svojím nevšedným dizajnom a jedinečným spracovaním. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 80x80x41 cm. Konštrukcia stolíka je z... Celý popis
Popis
Okrúhly konferenčný stolík ISMENA oplýva svojím nevšedným dizajnom a jedinečným spracovaním. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 80x80x41 cm. Konštrukcia stolíka je z kvalitnej práškovanej ocele v noblesnej zlatej farbe. Vrchná doska stola je z čierneho skla. Táto nádherná farebná kombinácia vytvára honosný…
Parametre
| ŠÍRKA | 80 cm |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 41 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.079 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 18 kg |
| HĹBKA | 80 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Ismena |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | zlatá |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / zlatá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | sklo |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | sklo / práškovaná oceľ |
| DRUH KOVU | oceľ |
| DRUH SKLA | farebné |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna / zlatá |
| MATERIÁL | sklo / práškovaná oceľ |