HALMAR Isabelle okrúhly konferenčný stolík so sklom čierny mramor / champagne
122.00 €
Do obchodu
Okrúhly konferenčný stolík ISABELLE je výbornou voľbou do moderne zariadenej obývačky. Na prvý pohľad vás zaujme originálnym dizajnom a kvalitnými materiálmi.... Celý popis
Popis
Okrúhly konferenčný stolík ISABELLE je výbornou voľbou do moderne zariadenej obývačky. Na prvý pohľad vás zaujme originálnym dizajnom a kvalitnými materiálmi. Kovová konštrukcia je vyrobená z ocele vo farbe champagne. Horná odkladacia plocha je vyrobená zo skla s motívom čierny mramor. Rozmery…
Parametre
| VÝŠKA | 45 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.038 m3 |
| HĹBKA | 60 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Isabelle |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierny mramor / champagne |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | sklo |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | sklo / oceľ |
| DRUH KOVU | oceľ |
| DRUH SKLA | farebné |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierny mramor / champagne |
| MATERIÁL | sklo / oceľ |