HALMAR Iris sklenený konferenčný stolík priehľadná / chróm
55.00 €
Do obchodu
Sklenený konferenčný stolík IRIS doplní sedaciu súpravu a vyváži celý priestor obývacej izby. Pozornosť upúta predovšetkým nevšedná tvarovaná konštrukcia... Celý popis
Popis
Sklenený konferenčný stolík IRIS doplní sedaciu súpravu a vyváži celý priestor obývacej izby. Pozornosť upúta predovšetkým nevšedná tvarovaná konštrukcia vyrobená z chrómovanej ocele. Na konštrukcii je upevnená okrúhla odkladacia plocha z pevného číreho skla. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 50x50x58 cm…
Parametre
| HĹBKA | 50 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 9 kg |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.026 m3 |
| VÝŠKA | 58 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Iris |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | číra |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | chrómová |
| FARBA (SLOVNE) | priehľadná / chróm |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | sklo |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | sklo / chrómovaná oceľ |
| DRUH KOVU | oceľ |
| DRUH SKLA | číre |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | priehľadná / chróm |
| MATERIÁL | sklo / chrómovaná oceľ |