HALMAR Infinity konferenčný stolík dymová / strieborná
341.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík INFINITY dýcha eleganciou a luxusom. Jeho moderný vzhľad je zdôraznený dymovým sklom na vrchu stola a zaujímavou, ozdobnou výplňou podnože... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík INFINITY dýcha eleganciou a luxusom. Jeho moderný vzhľad je zdôraznený dymovým sklom na vrchu stola a zaujímavou, ozdobnou výplňou podnože stola. Stabilná podnož je vyrobená z chrómovanej ocele, striebornej farby. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 120x60x45 cm. Je dodávaný v demonte…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 26.4 kg |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 25.9 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.4439 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Infinity |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ďalšie farby |
| FARBA (SLOVNE) | dymová / strieborná |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | chrómovaná oceľ / dymové sklo |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dymová / strieborná |
| MATERIÁL | chrómovaná oceľ / dymové sklo |