HALMAR Infinity 2 Kwadrat konferenčný stolík sivý mramor / čierna
166.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík Infinity 2 Kwadrat od značky HALMAR je moderným a štýlovým doplnkom do každého interiéru. S jeho tmavou farbou a hranatým tvarom prinesie... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík Infinity 2 Kwadrat od značky HALMAR je moderným a štýlovým doplnkom do každého interiéru. S jeho tmavou farbou a hranatým tvarom prinesie do vášho priestoru eleganciu a sofistikovanosť.
Stolík je vyrobený z kvalitného materiálu - sintry a práškovanej ocele, čo mu…
Parametre
| ŠÍRKA | 55 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 55 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 17.5 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 16.5 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2166 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 55 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Infinity 2 Kwadrat |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | sivý mramor / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | sintra / práškovaná oceľ |
| DRUH KOVU | oceľ |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivý mramor / čierna |
| MATERIÁL | sintra / práškovaná oceľ |