HALMAR Ikaro kreslo prírodná / sivá / čierna
137.00 €
Do obchodu
Čo viac si priať ako prísť domov z práce a dopriať si pohodlie a dokonalý relax doma na záhrade či terase. Moderné kreslo IKARO sa bude krásne vynímať práve v... Celý popis
Popis
Čo viac si priať ako prísť domov z práce a dopriať si pohodlie a dokonalý relax doma na záhrade či terase. Moderné kreslo IKARO sa bude krásne vynímať práve v tej Vašej záhrade, na terase či v interiéri. Vyrobené je z umelého ratanu v krásnom prírodnom prevedení. Umelý ratan je odolný voči…
Parametre
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 8 kg |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.153 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8.1 kg |
| HĹBKA | 58 cm |
| ŠÍRKA | 69 cm |
| VÝŠKA | 93 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Ikaro |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 42 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ďalšie farby |
| FARBA (SLOVNE) | prírodná / sivá / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | umelý ratan |
| MATERIÁL (SLOVNE) | umelý ratan / práškovaná oceľ / látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| TABURETKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru aj exteriéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP KRESLA | klasické |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | prírodná / sivá / čierna |
| MATERIÁL | umelý ratan / práškovaná oceľ / látka |