HALMAR Igor kancelárska stolička s podrúčkami sivá / svetlosivá
190.00 €
Do obchodu
S kancelárskou stoličkou IGOR budete tvorivejší a koncentrovanejší. Kancelárii i Vám vdýchne nový život. Kreslo je čalúnené sivou sieťovinou a membránou,... Celý popis
Popis
S kancelárskou stoličkou IGOR budete tvorivejší a koncentrovanejší. Kancelárii i Vám vdýchne nový život. Kreslo je čalúnené sivou sieťovinou a membránou, konštrukcia je v nežnej svetlosivej farbe. Určite si budete vychvaľovať opierky na ruky a mechanizmus Tilt, ktorý reguluje výšku sedenia,…
Parametre
| VÝŠKA 2 | 114 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 104 cm |
| HĹBKA | 63 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.142 m3 |
| ŠÍRKA | 66 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 15 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Igor |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 104 - 114 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 47 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 42 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 55 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 45 - 55 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / svetlosivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | membránová látka / sieťovina / plast |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | funkcia otáčania, nastaviteľná výška sedenia |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | mechanizmus Tilt |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / svetlosivá |
| MATERIÁL | membránová látka / sieťovina / plast |