HALMAR Hollywood toaletný stolík s osvetlením biela
188.00 €
Do obchodu
Dožičte svojej princeznej neodolateľné miestečko krásy s decentným toaletným stolíkom s osvetlením HOLLYWOOD. Je to nádherný, elegantný stolík,... Celý popis
Popis
Dožičte svojej princeznej neodolateľné miestečko krásy s decentným toaletným stolíkom s osvetlením HOLLYWOOD. Je to nádherný, elegantný stolík, ktorý navyše disponuje príjemným LED osvetlením, ktoré zabezpečí krásne osvetlenie vhodné pre perfektné líčenie. Je vyrobený z …
Parametre
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 31 kg |
|---|---|
| VÝŠKA | 140 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0682 m3 |
| HĹBKA | 43 cm |
| ŠÍRKA | 94 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 32 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Hollywood |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná DTD / zrkadlo |
| OSVETLENIE | áno |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | LED osvetlenie, dve zásuvky |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | dyhovaná DTD / zrkadlo |