HALMAR Grado taburetka (2 ks) žltá
118.00 €
Do obchodu
Hravá taburetka (2 ks) GRADO s jednoduchým dizajnom, doplnená o farebné ozdoby po obvode celej taburetky rozžiari a rozveselí, či už obývačku, detskú izbu... Celý popis
Popis
Hravá taburetka (2 ks) GRADO s jednoduchým dizajnom, doplnená o farebné ozdoby po obvode celej taburetky rozžiari a rozveselí, či už obývačku, detskú izbu alebo spálňu. Jedná sa o set dvoch taburetiek, ktoré v sebe ukrývajú praktický úložný priestor, do ktorého môžete odložiť rôzne veci. Sú…
Parametre
| HĹBKA | 30 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6 kg |
| ŠÍRKA 2 | 38 cm |
| VÝŠKA | 37 cm |
| HĹBKA 2 | 38 cm |
| VÝŠKA 2 | 44 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 5.5 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0811 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 30 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Grado |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 30 - 38 |
| HĹBKA OD - DO (CM) | 30 - 38 |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 37 - 44 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | žltá |
| FARBA (SLOVNE) | žltá |
| PREVEDENIE POŤAHU | žltá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | 2 ks v balení |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | žltá |
| MATERIÁL | látka |