HALMAR Gonzo 4 kancelárska stolička ružová (Velvet) / chróm
114.00 €
Do obchodu
Hurá do práce s kancelárskou stoličkou GONZO 4. Jej základný mechanizmus umožňuje otáčanie a regulovanie výšky sedenia. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV):... Celý popis
Popis
Hurá do práce s kancelárskou stoličkou GONZO 4. Jej základný mechanizmus umožňuje otáčanie a regulovanie výšky sedenia. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 53x60x93-105 cm, výšku sedu si môžete nastaviť od 48 do 60 cm. Nádherná kombinácia ružovej (Velvet) zamatovej látky a chrómovanej konštrukcie Vám…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA 2 | 105 cm |
| VÝŠKA | 93 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 9 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1259 m3 |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 8.5 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Gonzo 4 |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 93 - 105 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 60 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 48 - 60 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 90 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ružová |
| FARBA (SLOVNE) | ružová (Velvet) / chróm |
| PREVEDENIE POŤAHU | ružová |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / chrómovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | ružová (Velvet) / chróm |
| MATERIÁL | látka / chrómovaná oceľ |