HALMAR Fregata konferenčný stolík orech medový / čierna
156.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík FREGATA je spracovaný veľmi moderne, štýlovo a prakticky. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 84x80x30 cm. Je vyrobený z kvalitnej dýhovanej MDF... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík FREGATA je spracovaný veľmi moderne, štýlovo a prakticky. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 84x80x30 cm. Je vyrobený z kvalitnej dýhovanej MDF (drevovláknitá doska). Konštrukcia stolíka, ktorá zahŕňa aj nohy stolíka, je z práškovanej ocele v čiernej farbe. Vrch stolíka je vo farebnom…
Parametre
| ŠÍRKA | 84 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 80 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 13 kg |
| VÝŠKA | 30 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.113 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Fregata |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | orech |
| FARBA (SLOVNE) | orech medový / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| DRUH KOVU | oceľ |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | úložný priestor |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | orech medový / čierna |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |