HALMAR Franklin kancelárska stolička s podrúčkami biela / čierna / sivá
140.00 €
Do obchodu
Kancelárska stolička s opierkami na ruky FRANKLIN si nájde miesto v každej kancelárii či pracovni. Materiály membrána a sieťovina sú ako stvorené pre pohodlie... Celý popis
Popis
Kancelárska stolička s opierkami na ruky FRANKLIN si nájde miesto v každej kancelárii či pracovni. Materiály membrána a sieťovina sú ako stvorené pre pohodlie a sviežosť. Stoličke nechýba mechanizmus Tilt, ktorý reguluje výšku sedenia, polohovanie sedadla a operadla. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV):…
Parametre
| ŠÍRKA | 60 cm |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 116 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 13.6 kg |
| VÝŠKA 2 | 124 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.137 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Franklin |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 116 - 124 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 50 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 50 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 55 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 47 - 55 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 136 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | biela / čierna / sivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | biela |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | membránová látka / sieťovina |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | funkcia otáčania, nastaviteľná výška sedenia |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | mechanizmus Tilt |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / čierna / sivá |
| MATERIÁL | membránová látka / sieťovina |