HALMAR Formosa okrúhly konferenčný stolík (2 ks) biely mramor / čierna
272.00 €
Do obchodu
Okrúhly konferenčný stolík Formosa od značky HALMAR je ideálnym doplnkom do každého interiéru. S jeho bielym mramorovým povrchom a čiernou oceľovou... Celý popis
Popis
Okrúhly konferenčný stolík Formosa od značky HALMAR je ideálnym doplnkom do každého interiéru. S jeho bielym mramorovým povrchom a čiernou oceľovou konštrukciou prinesie do vášho priestoru moderný vzhľad. Tento stolík je vyrobený z kvalitného materiálu - sintre a práškovanej ocele, ktorá…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 31 kg |
|---|---|
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 47 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 30 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.3446 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Formosa |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | biely mramor / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | sintra / práškovaná oceľ |
| DRUH KOVU | oceľ |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | 2 ks v balení |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biely mramor / čierna |
| MATERIÁL | sintra / práškovaná oceľ |