HALMAR Folla konferenčný stolík (2 ks) biela / prírodná
83.00 €
Do obchodu
Krásne spracovanie a jedinečný dizajn konferenčného stolíka (2 ks) FOLLA rozžiari Vašu obývačku a dodá jej nezameniteľný charakter. Tento set 2 kusov stolíkov... Celý popis
Popis
Krásne spracovanie a jedinečný dizajn konferenčného stolíka (2 ks) FOLLA rozžiari Vašu obývačku a dodá jej nezameniteľný charakter. Tento set 2 kusov stolíkov je vyrobený z práškovo lakovanej ocele v bielom prevedení a vrchná odkladacia plocha je vyrobená z dyhovanej MDF v prírodnej farbe. Nádherné…
Parametre
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 4.7 kg |
|---|---|
| VÝŠKA 2 | 45 cm |
| HĹBKA | 33 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 33 cm |
| ŠÍRKA 2 | 40 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.2 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0807 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA 2 | 40 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Folla |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 33 - 40 |
| HĹBKA OD - DO (CM) | 33 - 40 |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 40 - 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / prírodná |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | kov / aglomerovaný materiál |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | 2 ks v balení |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / prírodná |
| MATERIÁL | kov / aglomerovaný materiál |