HALMAR Flamingo okrúhly konferenčný stolík (2 ks) sivý mramor / čierna
272.00 €
Do obchodu
Tento okrúhly konferenčný stolík značky Halmar je ideálnym doplnkom do každého moderného interiéru. Súčasťou balenia sú dva stolíky, ktoré sa vyznačujú svojím... Celý popis
Popis
Tento okrúhly konferenčný stolík značky Halmar je ideálnym doplnkom do každého moderného interiéru. Súčasťou balenia sú dva stolíky, ktoré sa vyznačujú svojím jedinečným dizajnom a kvalitnou spracovaním.
Stolík Flamingo je vyrobený z práškovanej ocele, čo mu dodáva pevnosť a dlhodobú…
Parametre
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 31 kg |
|---|---|
| HĹBKA | 80 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 32 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.3523 m3 |
| VÝŠKA | 46 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Flamingo |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | sivý mramor / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | práškovaná oceľ |
| DRUH KOVU | oceľ |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | 2 ks v balení |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivý mramor / čierna |
| MATERIÁL | práškovaná oceľ |