HALMAR Fabiola konferenčný stolík dymová / strieborná
415.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík Fabiola je elegantným a praktickým doplnkom do každého interiéru. S jeho dymovou a striebornou farbou prinesie do vášho priestoru moderný... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík Fabiola je elegantným a praktickým doplnkom do každého interiéru. S jeho dymovou a striebornou farbou prinesie do vášho priestoru moderný vzhľad. Tento stolík je vyrobený z kvalitného skla a nerezovej ocele, čo zaručuje jeho dlhú životnosť a odolnosť voči poškodeniu.
Parametre
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 36.5 kg |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.5953 m3 |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 100 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 37 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Fabiola |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ďalšie farby |
| FARBA (SLOVNE) | dymová / strieborná |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | sklo / nerezová oceľ |
| DRUH KOVU | oceľ |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dymová / strieborná |
| MATERIÁL | sklo / nerezová oceľ |