HALMAR Espinoza Kwadrat konferenčný stolík dub prírodný / čierna
80.00 €
Do obchodu
Zaujímavý dizajn konferenčného stolíka ESPINOZA KWADRAT si zamilujete na prvý pohľad. Nádherná vrchná doska stolíka je vyrobená z dyhovanej MDF, v krásnom... Celý popis
Popis
Zaujímavý dizajn konferenčného stolíka ESPINOZA KWADRAT si zamilujete na prvý pohľad. Nádherná vrchná doska stolíka je vyrobená z dyhovanej MDF, v krásnom prevedení dub prírodný. Ďalšia odkladacia plocha sa nachádza pod vrchnou doskou a je vyrobená zo skla. Môžete ju využiť na odloženie drobností,…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0804 m3 |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 16.7 kg |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 17.7 kg |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Espinoza Kwadrat |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub prírodný / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / sklo / oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub prírodný / čierna |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / sklo / oceľ |