HALMAR Emily konferenčný stolík betón / čierna
152.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík EMILY je veľmi moderný a luxusný nábytok, ktorý bude dominantným prvkom vo vašej obývačke. Disponuje veľkou odkladacou plochou, na ktorú... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík EMILY je veľmi moderný a luxusný nábytok, ktorý bude dominantným prvkom vo vašej obývačke. Disponuje veľkou odkladacou plochou, na ktorú možno umiestniť všetko, čo chcete mať stále poruke. Horná doska stolíka je vyrobená z laminovanej MDF, ktorá je odolná voči krátkodobej…
Parametre
| VÝŠKA | 42 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 60 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 17.2 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.119 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Emily |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | betón / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná MDF / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | lakovaná MDF |
| DRUH KOVU | oceľ |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | betón / čierna |
| MATERIÁL | laminovaná MDF / práškovaná oceľ |