HALMAR Embosa oválny konferenčný stolík čierna / zlatá
122.00 €
Do obchodu
Elegantný, vzdušný oválny konferenčný stolík EMBOSA s čistým a jednoduchým dizajnom je vhodné umiestniť do každého interiéru. Vyrobený je z lakovanej MDF,... Celý popis
Popis
Elegantný, vzdušný oválny konferenčný stolík EMBOSA s čistým a jednoduchým dizajnom je vhodné umiestniť do každého interiéru. Vyrobený je z lakovanej MDF, ktorá tvorí vrchnú dosku stola v univerzálnej čiernej farbe. Stabilita stola je zabezpečená pevnými nohami vyrobenými z práškovo lakovanej ocele…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 17 kg |
|---|---|
| VÝŠKA | 47 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0829 m3 |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 16 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Embosa |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / zlatá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | lakovaná MDF / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | lakovaná MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | nepravidelný |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna / zlatá |
| MATERIÁL | lakovaná MDF / práškovaná oceľ |