HALMAR Elegance 2 XL pohovka tmavozelená / zlatá
286.00 €
Do obchodu
Luxus a elegancia vyžarujú z pohovky ELEGANCE 2 XL. Rozmery pohovky sú (ŠxHxV): 132x62x78 cm. Výška sedu je 41 cm. Je čalúnená príjemnou látkou. Nohy pohovky... Celý popis
Popis
Luxus a elegancia vyžarujú z pohovky ELEGANCE 2 XL. Rozmery pohovky sú (ŠxHxV): 132x62x78 cm. Výška sedu je 41 cm. Je čalúnená príjemnou látkou. Nohy pohovky sú z práškovanej ocele. Farebné prevedenie dodáva nábytku nádych nadčasovosti. Je v kombinácii tmavozelenej so zlatou. Pohovka dokáže…
Parametre
| HĹBKA | 62 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.469 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 23 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 132 cm |
| VÝŠKA | 78 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Elegance 2 XL |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 112 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 48 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 41 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | tmavozelená / zlatá |
| PREVEDENIE POŤAHU | zelená |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / chrómovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH KOVU | oceľ |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavozelená / zlatá |
| MATERIÁL | látka / chrómovaná oceľ |