HALMAR Diana Intro sklenený konferenčný stolík biely lesk / priehľadná / mliečna
104.00 €
Do obchodu
Sklenený konferenčný stolík DIANA INTRO sa skladá z dvoch odkladacích poličiek vyrobených z číreho a mliečneho skla. Svojím štýlových vzhľadom sa hodí do... Celý popis
Popis
Sklenený konferenčný stolík DIANA INTRO sa skladá z dvoch odkladacích poličiek vyrobených z číreho a mliečneho skla. Svojím štýlových vzhľadom sa hodí do moderne zariadenej obývačky. Nohy stolíka sú vyrobené z lakovanej MDF v neutrálnom bielom prevedení. Ak vám nevyhovuje farba, na výber je aj…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.061 m3 |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 23 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Diana Intro |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biely lesk / priehľadná / mliečna |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | sklo |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | sko / lakovaná MDF / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | lakovaná MDF |
| DRUH SKLA | číre |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biely lesk / priehľadná / mliečna |
| MATERIÁL | sko / lakovaná MDF / kov |