HALMAR Diana H MDF konferenčný stolík dub sonoma / biely lesk
168.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík DIANA H MDF sa skladá z dvoch odkladacích poličiek vyrobených z laminovanej MDF vo farebnom prevedení dub sonoma. Svojim štýlových vzhľadom... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík DIANA H MDF sa skladá z dvoch odkladacích poličiek vyrobených z laminovanej MDF vo farebnom prevedení dub sonoma. Svojim štýlových vzhľadom sa hodí do moderne zariadenej obývačky. Nohy stolíka sú vyrobené z lakovanej MDF v neutrálnom bielom prevedení. Ak vám nevyhovuje farba, na…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 28.2 kg |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.12 m3 |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 60 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Diana H MDF |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma / biely lesk |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná MDF / lakovaná MDF / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub sonoma / biely lesk |
| MATERIÁL | laminovaná MDF / lakovaná MDF / kov |