HALMAR Diana H Kwadrat sklenený konferenčný stolík dub sonoma / priehľadná / mliečna
96.00 €
Do obchodu
Sklenený konferenčný stolík DIANA H KWADRAT sa skladá z dvoch odkladacích poličiek vyrobených z číreho a mliečneho skla. Svojím štýlových vzhľadom sa hodí do... Celý popis
Popis
Sklenený konferenčný stolík DIANA H KWADRAT sa skladá z dvoch odkladacích poličiek vyrobených z číreho a mliečneho skla. Svojím štýlových vzhľadom sa hodí do moderne zariadenej obývačky. Nohy stolíka sú vyrobené z laminovanej MDF vo farebnom prevedení dub sonoma. Ak vám nevyhovuje farba, na výber…
Parametre
| VÝŠKA | 55 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 60 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.044 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 19.9 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Diana H Kwadrat |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma / priehľadná / mliečna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | sklo |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | sko / laminovaná MDF / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná MDF |
| DRUH SKLA | číre |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub sonoma / priehľadná / mliečna |
| MATERIÁL | sko / laminovaná MDF / kov |