HALMAR Darian Bis detská stolička na kolieskach s podrúčkami sivá
66.00 €
Do obchodu
Detská stolička DARIAN BIS je prepracovaná stolička s jednoduchým dizajnom, ktorá je potiahnutá sivou látkou. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 56x53x84 cm.... Celý popis
Popis
Detská stolička DARIAN BIS je prepracovaná stolička s jednoduchým dizajnom, ktorá je potiahnutá sivou látkou. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 56x53x84 cm. Stolička je otočná a vybavená mechanizmom TILT, ktorý umožňuje nastavenie výšky sedenia v rozmedzí 42-54 cm. Konštrukciu tvorí stabilná základňa…
Parametre
| VÝŠKA 2 | 96 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 84 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.053 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 9 kg |
| ŠÍRKA | 56 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 53 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Darian Bis |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 84 - 96 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 48 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 40 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 41 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 52 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 41 - 52 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 90 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | funkcia otáčania, nastaviteľná výška sedenia |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | mechanizmus Tilt |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | sivá |
| MATERIÁL | látka |