HALMAR Cross konferenčný stolík dub zlatý / biela
85.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík Cross - dub zlatý / biela je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. S jeho hranatým tvarom a tmavou farbou prinesie do vášho... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík Cross - dub zlatý / biela je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. S jeho hranatým tvarom a tmavou farbou prinesie do vášho priestoru eleganciu a štýl.
Stolík je vyrobený z aglomerovaného materiálu, konkrétne dyhovanej DTD, ktorá je známa svojou…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 11 kg |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0404 m3 |
| HĹBKA | 67 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 50 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 10.5 kg |
| ŠÍRKA | 67 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Cross |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | dub zlatý / biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub zlatý / biela |
| MATERIÁL | dyhovaná DTD |