HALMAR Cross konferenčný stolík dub wotan / čierna
73.80 €
Do obchodu
Dizajnová podnož konferenčného stolíka CROSS zaujme na prvý pohľad. Materiál použitý na jeho výrobu je kvalitná dyhovaná nábytková doska. Farebné prevedenie... Celý popis
Popis
Dizajnová podnož konferenčného stolíka CROSS zaujme na prvý pohľad. Materiál použitý na jeho výrobu je kvalitná dyhovaná nábytková doska. Farebné prevedenie dub wotan / čierna jednoducho skombinujete s takmer každým zariadením interiéru. Prineste do Vášho domova dávku industriálneho štýlu…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0404 m3 |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 67 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 10.5 kg |
| VÝŠKA | 50 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 11 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 67 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Cross |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub wotan / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub wotan / čierna |
| MATERIÁL | dyhovaná DTD |