HALMAR Cricket taburetka s úložným priestorom svetloružová
83.00 €
Do obchodu
Taburetka s úložným priestorom Cricket v svetloružovej farbe je ideálnym doplnkom do každého interiéru. Jej moderný vzhľad a svetlá farba dodajú vášmu domovu... Celý popis
Popis
Taburetka s úložným priestorom Cricket v svetloružovej farbe je ideálnym doplnkom do každého interiéru. Jej moderný vzhľad a svetlá farba dodajú vášmu domovu štýlový a elegantný nádych. Tento kúsok nábytku nie je len krásny, ale aj praktický - ponúka dostatok úložného priestoru pre rôzne…
Parametre
| HĹBKA | 40 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.9 kg |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 5.4 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 46 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0639 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Cricket |
| DODÁVA SA | čiastočne zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ružová |
| FARBA (SLOVNE) | svetloružová |
| PREVEDENIE POŤAHU | ružová |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | svetloružová |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |