HALMAR Coco 4 detská stolička na kolieskach svetlosivá
108.00 €
Do obchodu
Detská stolička COCO 4 je otočná, výškovo nastaviteľná stolička, ktorú je vhodné umiestniť do detskej alebo študentskej izby, pracovne či kancelárie. Rozmery... Celý popis
Popis
Detská stolička COCO 4 je otočná, výškovo nastaviteľná stolička, ktorú je vhodné umiestniť do detskej alebo študentskej izby, pracovne či kancelárie. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 49x52x82-92 cm. Výšku sedenia je možné nastaviť v rozmedzí 49-59 cm. Tvarované sedadlo je potiahnuté svetlosivou…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| VÝŠKA 2 | 92 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HĹBKA | 42 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8.6 kg |
| ŠÍRKA | 49 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.106 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Coco 4 |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 82 - 92 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 49 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 41 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 49 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 59 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 49 - 59 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 80 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | svetlosivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | funkcia otáčania, nastaviteľná výška sedenia |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | nie |
| KOLIESKA | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | mäkké sedenie, tvarované sedadlo |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | svetlosivá |
| MATERIÁL | látka / kov |