HALMAR Capri konferenčný stolík dub san remo / čierna
146.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík CAPRI je vyrobený z laminovanej MDF vo farebnom prevedení dub san remo. Štýlové nožičky sú zhotovené z práškovanej ocele čiernej farby.... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík CAPRI je vyrobený z laminovanej MDF vo farebnom prevedení dub san remo. Štýlové nožičky sú zhotovené z práškovanej ocele čiernej farby. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 110x64x42 cm. Stolík ponúka množstvo odkladacieho priestoru na odloženie šálky čaju alebo kávy, časopisov, ovládačov…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| ŠÍRKA | 110 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.118 m3 |
| HĹBKA | 64 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 17.5 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 42 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Capri |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub san remo / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná MDF / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná MDF |
| DRUH KOVU | oceľ |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub san remo / čierna |
| MATERIÁL | laminovaná MDF / práškovaná oceľ |