HALMAR Cancun taburetka s úložným priestorom (2 ks) krémová / prírodná
103.00 €
Do obchodu
Taburetka s úložným priestorom (2 ks) Cancun - krémová / prírodná je ideálnym doplnkom do každého interiéru. Jej moderný vzhľad a svetlá farba dodajú vášmu... Celý popis
Popis
Taburetka s úložným priestorom (2 ks) Cancun - krémová / prírodná je ideálnym doplnkom do každého interiéru. Jej moderný vzhľad a svetlá farba dodajú vášmu domovu štýlový a elegantný nádych. Tento kúsok nábytku nie je len vizuálne atraktívny, ale aj praktický, pretože ponúka dostatok úložného…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0549 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7.1 kg |
| ŠÍRKA | 38 cm |
| HĹBKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 43 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 6.6 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Cancun |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 31 |
| ŠÍRKA SEDADLA 2 (CM) | 38 |
| ŠÍRKA SEDADLA OD - DO (CM) | 31 - 38 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 31 |
| HĹBKA SEDADLA 2 (CM) | 38 |
| HĹBKA SEDADLA OD - DO (CM) | 31 - 38 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 36 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 43 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 36 - 43 |
| DODÁVA SA | čiastočne zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | krémová |
| FARBA (SLOVNE) | krémová / prírodná |
| PREVEDENIE POŤAHU | krémová |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / dyhovaná preglejka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | krémová / prírodná |
| MATERIÁL | látka / dyhovaná preglejka |