HALMAR Busetti rozkladací konferenčný stolík dub wotan / čierna
428.00 €
Do obchodu
Rozkladací konferenčný stolík Busetti od značky HALMAR je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. S jeho tmavou farbou dub wotan a čiernymi... Celý popis
Popis
Rozkladací konferenčný stolík Busetti od značky HALMAR je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. S jeho tmavou farbou dub wotan a čiernymi detailmi sa hodí do rôznych štýlov obývačiek alebo kancelárií.
Stolík je vyrobený z kvalitného aglomerovaného materiálu - dyhovanej DTD…
Parametre
| HĹBKA | 70 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA 2 | 167 cm |
| ŠÍRKA | 126 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 56 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 48 kg |
| VÝŠKA 2 | 74 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 47 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2365 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Busetti |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 127 - 167 |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 56 - 74 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | dub wotan / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub wotan / čierna |
| MATERIÁL | dyhovaná DTD |