HALMAR Brooklyn S okrúhly konferenčný stolík dub prírodný / čierna
111.00 €
Do obchodu
S dávkou štýlu a elegancie k Vám prichádza okrúhly konferenčný stolík BROOKLYN S. Vyrobený je z kombinácie dyhovanej MDF a ocele s práškovým nástrekom. Vrchnú... Celý popis
Popis
S dávkou štýlu a elegancie k Vám prichádza okrúhly konferenčný stolík BROOKLYN S. Vyrobený je z kombinácie dyhovanej MDF a ocele s práškovým nástrekom. Vrchnú dosku stola v prevedení dub prírodný dokonale dopĺňa stabilná konštrukcia čiernej farby. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 45x45x45 cm. Dodávaný je…
Parametre
| ŠÍRKA | 45 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 45 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 8 kg |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8.5 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.073 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Brooklyn S |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub prírodný / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub prírodný / čierna |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |