HALMAR Bravo kancelárska stolička s podrúčkami granátová / čierna
114.00 €
Do obchodu
Kancelárska stolička s podrúčkami Bravo od značky HALMAR je ideálnym riešením pre každé moderné pracovné prostredie. Jej granátovo-čierna farba dodáva... Celý popis
Popis
Kancelárska stolička s podrúčkami Bravo od značky HALMAR je ideálnym riešením pre každé moderné pracovné prostredie. Jej granátovo-čierna farba dodáva interiéru štýlový a profesionálny vzhľad. Stolička je vyrobená z kvalitnej látky, ktorá je nielen pohodlná, ale aj ľahko udržiavateľná - stačí ju…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 15 kg |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 14.5 kg |
| HĹBKA | 56 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1096 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA 2 | 108 cm |
| VÝŠKA | 96 cm |
| ŠÍRKA | 59 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Bravo |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 96 - 108 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | modrá |
| FARBA (SLOVNE) | granátová / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | modrá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | nastaviteľná výška sedenia |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | granátová / čierna |
| MATERIÁL | látka |