HALMAR Bravo kancelárska stolička s podrúčkami čierna (C11)
62.00 €
Do obchodu
Kancelárska stolička BRAVO je vhodná do kancelárie, pracovne alebo študentskej izby. Sedacia časť s opierkou je čalúnená kvalitnou čiernou látkou (C11).... Celý popis
Popis
Kancelárska stolička BRAVO je vhodná do kancelárie, pracovne alebo študentskej izby. Sedacia časť s opierkou je čalúnená kvalitnou čiernou látkou (C11). Tvarované operadlo zabezpečuje svojmu majiteľovi ten pravý komfort pri sedení. Dolná ružica s kolieskami je vyrobená z plastu čiernej farby…
Parametre
| VÝŠKA | 96 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.109 m3 |
| HĹBKA | 56 cm |
| ŠÍRKA | 59 cm |
| VÝŠKA 2 | 108 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 15 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Bravo |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 96 - 108 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 44 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 56 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 44 - 56 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna (C11) |
| PREVEDENIE POŤAHU | čierna |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / plast |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | funkcia otáčania, nastaviteľná výška sedenia |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | tvarované operadlo |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | čierna (C11) |
| MATERIÁL | látka / plast |