HALMAR Bono taburetka svetlosivá / prírodná
111.00 €
Do obchodu
Prázdne miesto v obývačke, predsieni, či spálni vyplní taburetka BONO. Bude krásnym doplnkom, poprípade príležitostným miestom na sedenie pre návštevy.... Celý popis
Popis
Prázdne miesto v obývačke, predsieni, či spálni vyplní taburetka BONO. Bude krásnym doplnkom, poprípade príležitostným miestom na sedenie pre návštevy. Praktický úložný priestor, ktorý ukrýva môžete využiť na uloženie drobností. Bono nie je len taká hocijaká taburetka, tajomstvo je ukryté v jej…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| HĹBKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 37 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 54 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 6.5 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1235 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Bono |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | svetlosivá / prírodná |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / MDF / prírodná dyha |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | svetlosivá / prírodná |
| MATERIÁL | látka / MDF / prírodná dyha |