HALMAR Blanca konferenčný stolík biely mramor / čierna
149.00 €
Do obchodu
Obývačka je srdcom každého domova. Preto si ju zariaďte tak, aby ste sa v nej cítili pohodlne, komfortne a pociťovali to pravé teplo domova každý jeden deň.... Celý popis
Popis
Obývačka je srdcom každého domova. Preto si ju zariaďte tak, aby ste sa v nej cítili pohodlne, komfortne a pociťovali to pravé teplo domova každý jeden deň. Konferenčný stolík BLANCA Vám v tom bude nápomocný. Tento elegantný kúsok sa bude nádherne vynímať v modernej zariadenej obývačke. Vrchná…
Parametre
| HĹBKA | 60 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 43 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1176 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 17 kg |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 16.5 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Blanca |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biely mramor / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biely mramor / čierna |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |